Template:Digger Box: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "{| class=infobox width=200px |+ Diggers ||center|link=Diggers |}") |
No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|+ [[Diggers]] | |+ [[Diggers]] | ||
||[[Image:Digger.png|center|link=Diggers]] | ||[[Image:Digger.png|center|link=Diggers]] | ||
|- | |||
| class=center | <hr /> | |||
|- | |||
| {{#formlink:form=Digger|link text=Add a digger}} | |||
|} | |} |