Template:Article Box: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Article With Version) |
(Article With Version) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- class=admin | |- class=admin | ||
| {{#formlink:form=Article|link text=Add an Article}} | | {{#formlink:form=Article|link text=Add an Article}} | ||
|- | |||
| {{#formlink:form=Article With Version|link text=Add an Article with a Version Number}} | | {{#formlink:form=Article With Version|link text=Add an Article with a Version Number}} | ||
|- class=admin | |- class=admin |